| AmxMod a întrebat:

Salut am avut o relatie cu o fata timp de 4 luni si ne-am despartit si am ramas prieteni. eu o mai palc si o mai iubesc. o caut in fiecare vineri sambata si duminica.ies afara cu cosmin vecinul iei si iasa si ea pe geam si vorbim si acuma cateva zile la inrebat pe vecinul iei ca cand mai merem pe strada si a zis e nu stiu. si un alt prieten a intrebat-o ca cum mergem relatie cu minesi a zis ea pai ne-am despartit si a zis alex nu vrei sa va impcati si a zis ea pai nu stiu dupa ceva timp poate. si aseara cand am vb cu ea am intrebat-o daca iasa pe geam ca ma duc acolo la vecinul iei si stam pe afara si a zis ea ca nu iasa. de ce vorbeste cu mine asa?

Răspuns Câştigător
| StefanMosneaguID a răspuns:

De ce? Pentru că nu ştie ce să creadă despre tine. Încearcă să o întrebi pe ea ce simte şi vei vedea de ce. Succes!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

A zis asa din orgoliu, inca te mai place dar nu vrea sa recunoasca

| Strepix a răspuns:

Fa-ti curaj si du-te la ea cu un buchet de flori frumos si intreab-o daca vrea sa se impace cu tine.Succes la dragoste!

| MyGoodLife a răspuns:

Mai intai, scrie si tu corect