| AmxMod a întrebat:

Salut am avut o relatie timp de 4 luni cu o fata ne-am despartit si am ramas prieteni, eu o mai plac pe ea si o caut in fiecare vineri, sambta si duminica. adica un vecin deal iei pe nume cosmin, iesim pe afara si stam pe acolo pe strada si cand am fost a iesit pe geam si vorbeam cu ea si intro duminica na iesit pe geam si i-a zis la cosmin cas ca cand ai merem pe strada ca vine si ea pe geam poate daca nu-i ocupata si de vreo 2-3 ori i-a zis ca cand mai mere pe strada si a zis cosmin pai nu stiu sa vedem. si astazi mi-a zis alex ca a intrebat-o ca cum mergem relatie cu mine si ea a zis ne-am despartit si a zis alex si nu mai vrei sa te impaci cu el si a zis ea pai nu stiu mai incolo(dupa ceva timp) ca acuma am ceva probleme, acuma nu stiu daca alex zice adevaru eu i-am zis ma sper c nu ma minti si a zis ma nu te mint, astazi am vb cu ea pe fb si am intrebat-o daca maine iasa pe geam ca poate ies cu cosmin pe afara si a zis ea nuuu, si am zis eu ok si a zis ea bine si dupa n-am mai vorbit... de ce vorbeste asa cu mine? si la cosmin l-a intrebat ca cand mai mergem pe strada, si alex ea zis ca poate dupa ceva timp(1 luna) poate o sa se inpace cu mine... de ce vorbeste cu mine asa? sar putea sa ma mai placa?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! Scuza-ma dar trebuie sa fiu sincera.Nu am inteles mai nimic din ceea ce ai scris.Adica tu ai scris mult si prost.Am citit cam pe la inceput si intrebarea pe care ai pus-o la sfarsit.De obicei, chiar daca doua persoane se despart tot se mai plac, adica nu poate sa dispara totul dintr-o data.E posibil sa te mai placa, dar din moment ce v-ati despartit probabil s-a intamplat pentru ca asa a fost sa fie.Succes!

| AmxMod explică (pentru LarissaMouse):

Sa-ti spun pe mai pe scurt eu am vb cu ea si am intrebat-o daca mai iasa pe geam i a zis ea ca nuuu, si la cosmin vecinu iei ai zice ca cand mai merem pe strada ca poate iasa pe geam si alex i-a zis ca poate dupa o luna am sa ne impacam ca auma are ceva probleme, eu vreau sa stiu ca dc vorbeste asa cu mine?

5 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Te mai place dar mai las-o putin sa respire poate are nevoie de o perioada de pauza. Nu o mai stresa atat. Va fi bine intr-un final
Ps:Incearca sa scrii putin mai corect!

| AmxMod explică (pentru einenebun23):

Scriu corect numa ca m-am incurcat ca nu sunt la mine la calculator. mersi de raspuns ca ma mai palce da de ce vorbeste asa cu mine? mie ami zice ca nu iasa pe geam si pe cosmin il intreaba ca cand mai merem pe strada ca poate iasa pe geam?

| ElleAhx a răspuns:

De gramatica limbii romane ai auzit? semne de punctuatie, ortografie, ceva?

| YesOMG a răspuns:

Kill me, please! rolling on the floor