| Emy_Butnaru_1998 a întrebat:

Am avut un vis ciudat, in sensul ca simteam ca si totul ar fi real. chiar au trecut pe langa mine doua masini su m.au atins putin si am simtit socul ca si cum ar fi fost real. Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna ceva anume. A fost un vis foarte realist, ni se intampla tuturor.

3 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

A fost doar un vis, cel putin ai putut sa te trezesti. Sunt situatii in care stii ca visezi si nu poti sa deschizi ochii. happy

| mius a răspuns:

Inseamna sa nu te mai joci pe pc si nici pe telefon. Retraiesti momentele din joc

| DiaconitaBianca a răspuns:

Un vis nu trebuie sa insemne ceva poate in trecut ai avut o trauma cu masini si subconstientul a actionat.