| sasica a întrebat:

Salut am citit despre o reteta de crestere a parului cu iaurt simplu, o ligurita de germeni de grau, putina drojdie de bere, o tableta de lecitina de soia si polen (le poti gasi la orice plafar), la care puteti adauga si un fruct poate daca cineva a incercat spuneti-mi va rog vreau sa incerc da nu sunt sigura.

3 răspunsuri:
| Albastru45 a răspuns:

Trebuie sa te speli pe fata cu urina de vaca.

| sasica explică (pentru Albastru45):

Glumesti

| Albastru45 a răspuns (pentru sasica):

Chiar deloc, cauta pe google, am avut o prietena care a practicat metoda asta...da stiu cum suna, e cel mai stupid lucru, DAR MERGE