| Skypee a întrebat:

Salut, am comandat niste produse de la altex si azi am primit produsele dar nu erau toate, lipseau cateva produse din comanda( le-am platit doar pe cele care erau) si astazi m-am uitat pe site-ul lor si am vazut ca le au in stoc.Ma puteti lamuri?

Răspuns Câştigător
| Ottakringer a răspuns:

Salut. Cred ca nu le aveau in momentul ala in depozitul de unde ai facut comanda. Pe stock poate sunt dar nu in judetul tau. Dar pentru mai multe detalii cred ca te ajuta ei happy