| Quassarus a întrebat:

Am constatat ca de câțiva ani nu merg prea "drept", adică nu pot merge in linie dreapta pentru ca mereu picioarele mele o iau greșit si merg foarte "strâmb" dar doar cand ma gândesc la asta, insa daca sunt ocupat sau am altceva de facut nu am nici o problema. Acum știu ca suna foarte ciudat, am încercat cat de cat sa explic cum am putut. eu ma gândesc ca ar fi de la anxietatea sociala, ca ma gândesc intruna la cum merg si poate de asta. Va rog răspundeți cei care ati avut sau aveți problema asta, asta daca se întâmplă si la altii.

Răspuns Câştigător
| Irinelp a răspuns:

Salut, ori ambi tai ochi nu se mișcă în aceiași direcție și atunci nu reușești să mergi drept, ori un picior nu este drept sau ambele picioare nu sunt drepte și atunci ai nevoie de tălpi ortopedice care mențin picioarele drepte, du-te la medicul de familie și spune-i această problemă și el decide la ce specialist să te trimită.

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti merge la un ortoped sau la o clinica de chiropractica si recuperare medicala.