| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am creat un cont pe Instagram cu care o sa încerc sa le arat oamenilor ca iubirea e iubire indiferent de gen și de aspect. Dacă ar fi interesat cineva sa mă ajute în cresterea folow-urilor. Mulțumesc anticipat
Contul de insta "xsfckoffworld"

4 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

No thx. Nu sustin iubirea lbdg.

| Catalina990099 a răspuns:

Tu printr-un cont de insta nu ai cum sa le demonstrezi oamenilor ca "iubirea e iubire". Dacă chiar vrei lucru asta, începe cu altceva. Niste poze sau citate nu demonstrează nimic. E plin internetul de asemenea chestii!

| MarcoXD a răspuns:

Eu o sa te urmăresc, dacă vrei urmăritori eu zic sa postezi și meme uri noi(făcute de tine) tot despre iubire, dar și cu gluma în meme.