| MarioOnette a întrebat:

Salut am de scris un eseu despre mama si nu stiu ce denumire sa ii dau cine ma ajuta?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

"Eroina mea" e cel mai potrivithappy

| Soborigozaur a răspuns:

Despre mama sau
Mama.

| simonafrumoasa a răspuns:

Ea mi-a dat viata, zeita mea (mama), totul despre mama, o fiinta uncia, indrumatoarea mea in viata, calauzitoarea mea, despre mama, o scurta descriere a mamei, asa este mama, asta este mama, mama de dinauntru si de dinafara, mama mea, biografia mamei nu stiu numai astea meau venit pe moment sper ca ti-am fost de folos pa pa! PUP!

| loveyouidiot a răspuns:

Poti sa o numesti "Zana cea buna" sau "Icoana copilariei"

| crazycrazy a răspuns:

O descriere muta, Cuvintele nu-mi ajung, O persoana perfecta..., De nepretuit, O mama... unica,thinking ai ales ceva sau mai vrei idei?