| VladoiuDany a întrebat:

Am foarte multi nervi sunt foarte suparat pentru. ca am facut o grasala, spuneti-mi cum sa ma calmez, mi-e frica ca, de nervi fac nu stiu ce prostie!

Răspuns Câştigător
| JESSARYA a răspuns:

Ma gandeam la ceva mult mai grav.Stai linistit,toate trec.
Cati nu au avut absente la scoala si chiar foarte multe,le rezolvi cu niste adeverinte de la medicul de familie. Si incearca sa nu mai lipsesti cel putin o vreme, ca sa dai "bine"in ochii profesorilor.
Nu e o tragedie asa mare, toate se rezolva.

2 răspunsuri:
| JESSARYA a răspuns:

Ar fi fost bine sa ne zici si ce anume ai facut sa-ti putem da un sfat.

| VladoiuDany explică:

Am facut absente la scoala si nu voi mai avea parte de mare lucru! crying