| TheIceFury a întrebat:

Salut, am fost admis la 2 facultati de economie pe profiluri diferite, la una Afaceri internationale, iar la cealalta Economia comertului, turismului si a serviciilor.

Daca este cineva in domeniu sau cunoaste, sa imi spuna si mie despre ele sau un sfat ar fi super.

1 răspuns:
| Ale5184 a răspuns:

Sa fim seriosi. Afaceri internationale sune bine, dar nu o sa faci tu mare lucru cu ea. Eco turismului, a comertului si a serviciilor pare mult mai practica.