| indragostituspun a întrebat:

Salut.Am fost ieri si m-am tuns: scurt in lateral si mai mare pe centrul capului.iar acel par mai mare de pe centru a fost dat in partea stanga.Arata foarte bine. Azi nu mai prea stiu exact cum arata si nu mai stiu sa il fac.Am cautat pe net poze similare dar nu am gasit. Daca aveti cum voi sau stiti unde sunt va rog sa mi le dati si mie! mersi funda

2 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Încearcă să-l faci cu gel, să-l piepteni puţin... http://www.saloane-bucuresti.ro/......da-in-2011

Răspuns utilizator avertizat