| Emilutz_9625 a întrebat:

Salut.Am fost impreuna cu o faca 1 an si 4 luni, de 3 zile ne-am desp. se purta tot mai urat cu mine si imi spunea ca nu i mai pasa si nu stiu ce.Nu am mai sunato 1 zi, dupa care a inceput sa ma caute de seara din ziua aia si ieri alaltaieri dimineata m-am intalnit cu ea, eu eram cu un prieten si ea cu o prietena de-a ei.am trecut pe langa ea am salutato atat. ea a vrut sa vina la mine sa vorbeasca.In urmatoru minut m-a sunat si a inceput sa planga, mi-a spus ca a regretat ca s-a desp. de mine dar acum regreta ca a fost vreodata ca me.De atuncea nu mai vrea sa auda de mine. ce spuneti nu am mai sunato de ieri.si nici ea nu m-a cautat, ce spuneti ma mai cauta? sa o las in pace? daca o caut eu nu iasa nicaieri nu vrea nimic? ce sa fac sa ma impac cu ea?

1 răspuns:
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Stai potol! daca ea a ales prima data sa numa fie cu tine... a fost greseala ei. Oricum fete mai sunt destule si unele chiar super de treaba.care vor tine la tine, nu ca asta care tot schimba tabara! Daca tot mai incerca sa fie cu tine. poti tine o conversatie seriosa despre ce ar vrea sa faca in legatura cu asta... dar eu as zice mai degraba sa o uiti(poate tu inca mai ti la ea) eu zic ca e mai bine asa decat sa iti faca iar vreo figura d-asta! hope I helped