| TwiXXXie a întrebat:

Salut, am fost in excursie cu clasa iar acolo am inceput sa vorbesc cu o colega de-a mea de toate(chiar de toate), am stat trezi toata noaptea amandoi in camera(colegii credeau ca facem altceva, eu nu sunt genul ala iar ea este virgina), chestia e ca am inceput sa ne indragostim unul de celalalt, problema este ca ea crede ca este o ciudata ca nu a facut sex pana acum, eu am incercat sa-i explic ca nu e ciudata si ca e normal dar nu intelege. Intr-o seara imi spune: "daca eu nu voi putea sa-ti ofer...stii tu ce", i-am explicat ca eu nu vreau asta de la ea(poate in viitor), eu vreau ceva frumos si de durata. Cum sa o fac sa inteleaga ca:
1. Nu e o ciudata ca mai e virgina si acum la 17 ani
2. Eu nu vreau sex de la ea cum vor toti baietii
Mersi frumos happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca va fi mandra cand iti va oferi ce stie ea la varsta de 18 ani impliniti atunci fiind normal sa faca sex.

| Alllllexandra a răspuns:

Wow,deci baieti ca tine sunt rari! Iti spun sigur, asculta'ma! Poi ca sa nu creada ca vrei numai sex de la ea, demonstreaza'i zi de zi ca o iubesti cu adevarat iar cu trecerea timpului o sa isi dea seama ca sentimentele tale sunt reale! A, si sa nu ii pomenesti des de sex, las'o pe ea sa iti spuna cand e pregatitahappy Si faza cum ca ar fi o ciudata fiindca are 17 ani si e virgina e o prostie.Cei care au 17 ani si nu sunt virgini sunt niste ciudati! Bafta!:*

| Cristiann25 a răspuns:

Sunt baiat dar respect pentru felul in care te porti cu o fata si ca nu esti badaran.Sunt cu mult mai mare decat tine dar tot respectul.
Multi in ziua de azi urmaresc doar a se culca cu o fata!
Prin felul tau o sa o cuceresti pentru ca se vede ca si ea este o fata cuminte si cred ca o sa aveti o relatie frumoasa.
Stii ce e cel mai dureros? Ca mai ales la varste de astea orice inceput are si un sfarsit.La inceput esti indragostit, traiesti cele mai frumoase momente de pana acum si apoi cand te desparti suferi foarte mult crede-ma pentru ca si eu am trecut prin asta.
Daca ma credeti sau nu de fiecare data cand va citesc povestile si va raspund din toata inima cat mai serios posibil ma intristez deoarece ma gandesc la iubita mea pe care am pierdut-o si as da ORICE sa o am inapoi! Salut si mult succes cu fata!

| shadow72 a răspuns:

Da tu ce vrei de la ea? toti spun ca nu vor sex pana nu vad o t***a
frate e in AND-ul nostru!

Răspuns utilizator avertizat
| Gαηαmα a răspuns:

Buna happy ..cum s-a ajuns straight face sa ai 17 ani si sa ti se para ca esti ciudata ca esti virgina. Spune-i ca ar trebui sa fie mandra si inca mai poate astepta destul,e o calitate si nu are de ce sa se simta asa pentru ca nu e ca la o licitatie! si e un pas important care se face doar cand iubesti mult o persoana si aceasta te iubeste la fel. Te apreciez daca nu vrei asta de la ea, o sa observe si ea, fa sa aveti o relatie normala in care sa va iubiti, sa le faceti pe toate la timpul lor happy si o sa faceti dragoste atunci cand e pregatita si atunci cand simtiti happy ii poti spune happy o sa inteleaga ea singura ca nu vrei asta de la ea daca vede ca o iubesti, si nu ceri asta(acum) doar pe viitor, cum am spus, atunci cand simtiti. happy

| andreit a răspuns:

Daca are 17 ani si e virgina... tine cu dintii de ea.E cam singura din tararolling on the floor

| MStuff a răspuns:

Eu zic sa va intalniti undeva unde sa fiti doar voi doi, sa-i aduci o floare(sigur se va bucura) si sa ii spui ca tu chiar o placi si ca nu esti ca ceilalti baieti care profita. Si daca iti mai zice ca nu poate sa-ti ofere. spune-i ca mai este timp.Si nu are nimic daca e virgina, peste catva timp isi va da seama ca poate tu esti perfect pentru ea si atunci puteti profita de ocazie intr-o noapte...no intelegi tulaughing sper ca te-am ajutatbig grin