| Twister09 a întrebat:

Salut, am ieșit cu o fată pe afară, ne-am ținut de mână, ne-am îmbrățișat, am încercat sa o sărut pe buze a zis ca e prea repede, am sărutat-o pe obraz.
Seara când am început sa vorbim pe mesenger, a spus ca trebuie sa am răbdare ca e prea repede.
Vroia și ea la început.
Și după 3 zile mi-a spus ca mai bine rămânem prieteni, ca ea se cunoaște mai bine și știe ca nu va ieși ceva bun din asta și mai bine oprește acum.
Dece a mai dat sperante la început ca a vrut, și după s-a schimbat?
Ce este de făcut?

2 răspunsuri:
| Sylx a răspuns:

Poate chiar ai fost prea direct, prea nerăbdător și ea s-a simțit presată.
Nu-ți mai crea multe așteptări de la început.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ea nu a dat speranțe, tu ți le-ai făcut. Este de făcut să cauți pe următoarea. Dar de pe poziția unui bărbat care o oferă, nu al unuia care cerșește. Din asta nu iese nimic bun, și fetele știu asta. De aceea ele te refuză pe bandă rulantă.