| costel1993z a întrebat:

Salut, Am luat la romana 5.20 si imi trebuie 5.50 ca sa iau bacu i-am dat la o fata de langa mine tot subiectul 3 si a luat 6.15 la un tovaras care a stat in spatele meu la fel subiectul 1 si a luat 5.70 acum este posibil ca lucrarea mea sa fi fost la niste corectorii m-ai rai sa ma corecteze la sange... am depus contestatie acum nota pe care o primesc se face medie 5.20 cu cea de la contestatie sau imi da o nota noua cea data de comisia a 3 va rog raspundeti multumesc.Si cum sa zic subiectul 3 il are de la mine si 1 putin si uite ca ia 6.15 corectori buni ce sa zici,... daca imi vine unu naspa nu o sa imi dea nimic spun eu.

1 răspuns:
| GregHouse a răspuns:

Din cate stiu eu, trebuie sa fie o diferenta de 30 de sutimi (sau 50, nu stiu, n-am facut contestatie niciodata) de la nota initiala (5.20 in cazul tau) in plus sau minus pentru a se valida contestatia.