| AlexandruIan a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Daca mi-am facut o pagina de facebook,si am si cont pe facebook,prietenii mei de pe facebook pot vedea ca pagina respectiva este a mea? Cand intru pe profilul meu de facebook pot sta si pe pagina respectiva, ma gamdesc ca asa ei pot vedea ca am si o pagina de facebook..pareri?

4 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

Nu cred ca pot vedea ca ai si pagina! Sunt aproape sigur ca NU!

| vladvlad_5024 a răspuns:

Da pot vedea si ei daca intra pe profilul tau.

| AlexandruIan explică (pentru vladvlad_5024):

Unde mai exact pot vedea, ai idee?

| vladvlad_5024 a răspuns (pentru AlexandruIan):

Pai daca intri pe profilul unei persoane si dai acolo in stanga la despre iti apar toate informatiile despre acea persoana. Si daca ai pagina o sa le apara si pagina