| Ana45699 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor. Ieri m-am impacat cu o prietena, pur si simplu mi se facuse asa dor de ea.Deci am decis sa ii scriu, nu a fost prea incantata, dar acum pot spune ca suntem "ok". Problema este ca eu mai sunt prietena cu o fata care nu o suporta pe fata asta, si daca afla ca stau cu ea, prietenia noastra s-a incheiat.Nu stiu ce sa fac... fata asta n-a fost foarte incantata cand i-am dat mesajul de impacare..cred ca s-a impacat cu mine de gura mea..si nu pot sa ii spun ca nu vreau sa mai fim prietene..pt ca am ranit-o data trecuta si ar spune tuturor ca eu m-am milogit de ea sa ne impacam. Ceea ce nu e adevarat dar in fine, ce pot face? DAU FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| cristi22q a răspuns:

Un sfat de la mine sincer, încercă să vezi cine este langa tine atunci când îți este greu, nu când îți este bine!
Pune la incercare și alege după sufletul tău, nu te lasa influențat.
Bafta