| anonim_4396 a întrebat:

Salut ..am nevoie de ajutorul vostru in curind este ziua mea (18 ani) si o serbez intr-o cafenea pe care am inchiriat-o puteti va rog sa imi dati ceva idei de jocuri interesante, diferite activitati ca sa nu ne plictisim si sa le fie interesant tuturor DAU FUNDA SI VOT

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

La multi ani!-in primul rand.Inafara de dansul-nelipsit,ar mai fi o idee, ca fiecare dintre invitati sa-si arate un talent propriu(un dans deosebit, un cantec, o poezie, o prestidigitatie-etc.)Puteti vota si poate exista si un premiu simbolic.

| Lαrisα a răspuns:

Faceti un concurs de dans. laughing
Chiar nu-mi vine nimic in minte acum.

| SoranaCs a răspuns:

Este un majorat..nu o sa va jucati, o sa va distratiwinking

| SpookyKid a răspuns:

Nu o sa ve plictisiti, o sa dansati cat de mult puteti, mai ales daca ai beti si cate 2, 3 beri dar ceva sa fie si interesant mi se pare beer-pongul, ti-as sugera si adevar sau provocare ca e clasic dar nu e ok la majorate...cam singurul e beer-pongul
de plictisela iti garantez ca nu o sa "suferiti niciunul"
La multi ani si have fun la party!