| anonim_4396 a întrebat:

Salut ..am nevoie de ajutorul vostru in curind este ziua mea (18 ani) si o serbez intr-o cafenea pe care am inchiriat-o puteti va rog sa imi dati ceva idei de jocuri interesante, diferite activitati ca sa nu ne plictisim si sa le fie interesant tuturor happy DAU FUNDA SI VOT

2 răspunsuri:
| uninvited66 a răspuns:

Jocuri? la 18 ani? Omule e majoratu. Nu stiu daca esti baiat sau fata. dar orice ar fi adu fete sa face-ti show sau daca esti fata adu baieti "tunati" happy Same story! Jocuri la 18 ani happy poate poker pe porunci porcoase!

| Beby7 a răspuns (pentru uninvited66):

Da jocuri crezi ca oamenii la petrecerii nu joaca diferite jocuri amuzante logice orice...