| GIRLBELIEBER a întrebat:

Salut am nevoie de niste sfaturi...incepe scoala in cateva saptamani si nu stiu ce imi voi pune de mancare la scoala as vrea sandwis dar sunt foarte multe tipuri ma puteti ajuta?[as vrea sa-mi dati cat mai multe idei pentru. un sandwis cu anumite legume etc...] DAU FUNDA PLZ

1 răspuns:
| gRasuPCH a răspuns:

Poti sa iti faci cu : sunca presata si cascaval, cascaval cu switzer, omleta cu branza si putina costita (sa fie mai satios sa tina mai mult de foame ), cu ceafa de porc sau steck de vitel, clasic ( rosie, branza, ou, salata verde)