| JustMe_8048 a întrebat:

am nevoie de parerile voastre.care sunt cele mai bune produse pentru marirea masei musculare? vreau niste nume si niste site-uri de pe care sa pot comanda

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu volum trebuie să te intereseze ci puterea/forța lor!
Pa, pa.

| JustMe_8048 explică:

De forta ma ocup eu. Dar vreau sa se mareasca volumul lor. Fac antrenamente si in forta am evoluat dar muschii nu s-au marit deloc din acest motiv vreau niste suplimente nutritive. Si am vazut la REDIS... dar as avea nevoie de niste sfaturi mai concrete Multumec