| parazitu_8805 a întrebat:

Vreau si eu un site unde pot vedea exerciti pentru marirea masei musculare

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Uite aici http://www.passion4profession.net/es/ejercicios-musculares/ mai jos dai click pe acel om pe o grupa musculara la care vrei sa lucrezi, se incarca pe o pagina si mai jos sunt mai multe imagini animate cum sa faci muschi pentru aceea grupa musculara, ca sa iti maresti masa musculara trebuie sa ai o alimentatie bogata in proteine, carbohidrati, aminoacizi a cate 3 mese pe zi si hidratare suficienta 2 litri de apa pe zi, pentru ca atunci cand depui efort transpiri si tu vrei sa faci masa musculara nu sa slabesti(cand transpiri).

1 răspuns:
| mary123 a răspuns:

Incearca sa ai o dieta bogata in proteine si sa faci miscare\sport. Am auzit ca astfel se depune masa musculara. Proteinele le gasesti in carne, oua, pateu, nuci etc.

Soer ca te-am ajutat :*