| Alexandra101010 a întrebat:

:*! am nevoiee de cateva ideii! spuneti-mi si mie ce cadou sa fac la un baiat de 19 anii? E urgent! Multuumesc :*:*!

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Un tricou sau un hanorac,un parfum,o carte, un lantisor sau o bratara, o husa pentru telefon.cam la asta m-am gandit eu, sper ca te ajutahappy

| Tops a răspuns:

Un portofel, un tricou amuzant, o cutie de prezervativelaughing, o rama de fotografie

| NobodyLikeCdC a răspuns:

In general gestu conteaza si probabil n-ai milioane de euro. Deci ceva simbolic gen o bratara de argint sau un lantisor dragut.