| richard93 a întrebat:

Vreau si eu cateva ideii pentru cadou de majorat pentru un baiat cam in jur de 50-60 lei multumesc

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Un ceas electronic si o bautura slaba, un fular dragut, o borseta de sold...

| maxy2343 a răspuns:

Poti face un cadou amuzant cum ar fi un biberon sa bea din el in acea nopate cum am facut si eu, foarte amuzant laughing sau daca lui ii place posetele acelea mici care sunt gen geanta dar lungi le pui pe umar si coboara pe piept pana la talie, nu stiu cat costa o dinaia. Acuma cum e iarna poti lua un fular ce e acum la moda, sau poate ai magazine cu cadouri prin oras si sa te uiti pe acolo is multe idei pe acolo. Sper ca te-am ajutat happy