| Adyy5 a întrebat:

Am numeroase complexe.Ce as putea sa fac? Ma vad urâtă,nas prea mare,ochi mici si plinuta.
Am colege care mănâncă toata ziua fara a face sport si sunt suple iar eu tin dieta si fac sport dar sunt mai plinuta.
Am arderile grele.
Ce pot sa fac? As vrea sa fiu si eu frumoasa ca colegele mele.
Ma gândeam sa fac rinoplastie, nasul meu mi-e cel mai mare complex.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa slabesti, nu exista am colege care manca si sunt slabe, energia nu poate disparea ea se acumuleaza, noi am mai vorbit tu arati ok dar ai complexe, frustrari interioare atat, cu plansul nu ajungem nici unde, si prin solutii

| WaterDrop a răspuns:

Nu este nimic in neregula cu nasul tau, doar cu mintea.Continua sa te tii de sport si sa ai grija la ce mananci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea au un metabolism rapid.Tu va trebui sa depui mai mult efort, dar nu e imposibil.Nu pune atata pret pe detalii, daca te crezi urata o sa-ti pierzi increderea in tine.

| suntsuper a răspuns:

Fa sport acasa(exercitii, exista foarte multe videoclipuri pe Youtube cu asa ceva)
bea ceai verde zilnic pentru a-ti grabi metabolismul
nu manca dulciuri si incearca sa mananci cat mai multe legume. fructe in mod moderat, au mult zahar. multa bafta!

| Superman1243 a răspuns:

Poti sa faci sport acasa, exista multe exercitii pe Youtube, iti arata cum trebuie sa faci si cat timp!
Fiecare este frumos in felul lui, tu esti obisnuita cu tine, poate in ochii unui strain esti foarte frumoasa!
Dar daca vrei ceva trebuie sa muncesti pentru acel ceva! Daca vrei sa ai forme trebuie sa faci sport serios, in fiecare zi!
Trebuie sa ai si o vestimentatie la moda, asta face foarte mult, daca esti ingrijita, imbracata "cool" si sa nu mai zic daca te apuci si de sport, dar sa te tii si normal cu o alimentatie sanatoasa!