| catalin_8409 a întrebat:

Salut, am o bicicleta de vanzare (cursiera)si as vrea sa o vand dar nu stiu ce sa fac cu baniihee hee, as vrea sa imi schimb calculatorul deoarece nu prea e bun (placa video mica, procesor mic) dar pe de alta parte as vrea sa imi cumpar si o bicicleta(mtb), tinand cont ca vn iarna nu as prea avea timp sa mai plec cu bicicleta (mai e si scoala), iar calculatorul as vrea sa il schimb deoarece mai are nevoie si mama mea de elwinking astept cat mai multe raspunsuri

2 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

CALCULATOR! tocilarul din mine a vorbitlaughing

| bebe2000 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine si cel mai corect schimba-ti pc ul pentru ca oricum vine iarna mai e si scoala si poate pana la primavara iti strangi alocatia mai pune si mama ta niste bani si iti iei o bicicleta asa o sa le ai pe amandoua sper ca te-am ajutat