| ktalyn178 a întrebat:

Am o cămașă cu pătrățele albastre și albe. Am făcut prostia să bag cămașa la spălat cu un tricou roșu și patrațele albastre și albe s-au făcut albastre și roz. Cum pot să scot culoarea aia spălăcită dar să nu stric cămașa? Mă gândeam că dacă o pun la clor, se decolorează albastrul ala. Vreau să revină la normal, cu pătrățele albe și albastre. Ajutați-mă vă rog happy

2 răspunsuri:
| nicko a răspuns:

Daca o pui la clor se decoloreaza si albastrul cred eu mi-am pus ceva la clor odata si s-a facut alb deci depinde.Dar roz si albastru poate fi sexy, mai gandeste-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca esti nevoit/a sa il arunci la gunoi si sa iti cumperi una noua, la fel sad