| Merishoor a întrebat:

Salut.
Am o datorie la cineva de 300 de ei si am doar 15 ani si parintii mei nu stiu de datorie si nu as vrea sa afle.De unde as putea face si eu rost pana luna viitoare?

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Bravostraight face Vinde si tu ceva ce nu mai folosesti, imparte pliante.

| Kr5 a răspuns:

Daca stiau toti de pe TPU raspunsu de unde se face rost de bani repede crede-ma ca eram bogatihappy deci trebuie sa te descurci singur...sau baga la pariuri cate 1-2 lei pe ce te pricepi tu altfel nu stiu cum