| Riki123riki123 a întrebat:

Funda! In luna Aprilie merg cu parintii in Italia si as vrea sa imi cumpar mai multe haine de acolo dar parintii au spus ca nu imi dau foarte multi bani. Cum as putea sa fac rost de bani? P.S.: Alocatia imi vine pe card!

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fă economie, găsește-ți un job, sau mulțumește-te cu cât îți dau părinții tăi.
Alte alternative nu ai.
Baftă!

| Mangustă a răspuns:

Nu face prostia sa-ti cumperi haine din Italia. Magazine de calitate gasesti si in Romania, iar preturile sunt mult mai mici mai ales presupunand ca o sa te duci intr-o zona turistica unde se profita de clientii straini la maxim.

| Visionfree a răspuns:

Cersetorie, prostitutie, sau, mai la indemana, amaneteaza-le alor tai niste aur.

| Alexsad9711 a răspuns:

Du-te la munca!