| eu_stie_tot a întrebat:

AM o dilema mare ce necesita un raspuns rapid... am vorbit ieri cu o fata sa iesim la un suc, dar ea a zis ca nu are bani. M-am oferit sa fac eu cinste a refuzat, etc. Eu ca sa nu ma plictisesc azi am chemat niste prieteni la un biliard. Acum 10 minute fata mi-a dat mesaj ca a facut rost de niste bani, daca mai iesim. Eu ce sa-i spun? Sa merg pe principiul "bros before hoes?" sau sa ies cu fata draguta? Ce sa aleg? Amicii sau fata? Nu vreau sa se supere nimeni... idei?

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Fata! Cu amicii te mai poti intalni si altadata, ca nu fuge biliardul de la locul lui. Numa' vezi cum le spui, ca sa nu se simta jigniti ca-i lasi balta pentru... o fata!(Spune-le ca s-a amant pe maine biliardul!). O bila alba pentru fata! Rar mai gasesti asa ceva, pe cineva care sa nu profite!