| Coriii a întrebat:

Salut am o imprimanta Canon mp 190. Bun am reincarcat cartusele (in oras). cand am ajuns acasa dadeau pe afara, ala color era plin. pana la urma i'am dat de cap. dar cand il bag in imprimanta si vreau sa scot o poza. culorile ies spalacite. Ce pot sa ii fac?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cerneala (probabil) nu este de calitate. Acum ca sunt gaurite poti sa le incarci si tu. Cumpara-ti cerneala negra, verde galbena si rosie, patru siringi de 10 ml, manusi de plastic si gata. Eventual scoate cerneala veche cu o alta seringa si reancarca.
Uite aici: http://servicegsmpoduturcului.wordpress.com/......non-mp190/