| Mihnea20410 a întrebat:

Salut! Am o intrebare, daca incep asa zisul "mewing" la varsta de 13 ani, iar eu voi avea deja la 20 de ani un jawline bine facut, din moment ce sunt adult si ma opresc din mewing mi se va duce jawlineul bine facut in acei ani?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 anisori esti doar un copilas mic, nu adult!

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu ma cam indoiesc ca vei reusi sa faci asta corect si te vei tine 7 ani.Mergi la un medic sa iti explice ce si cum, daca rezultatul e reversibil etc.Eu tind sa cred ca nu.

| Sistemulxxl a răspuns:

Nu mai bine nu iti injectezi nimic?