| Denis269 a întrebat:

Salut, am o intrebare! De la ce varsta creste parul pubian? Eu am 15 ani si un coleg are 14! El de la varsta de 12 ani are par pubian! Mie dabea ca mi se vede! Eate ceva normal/ in regula? Ps:El deja are fata ca un adult la cat par pubian are!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Parul creste in functie de cum se dezvolta fiecare organism, mai anormal e ca voi stati si va masurati parul pubian intre voi

| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, creste la pubertate, si nu e necesar sa-ti creasca, poti traii si fara el, o sa-ti creasca mai tarziu, n-ai de ce sa-ti faci griji.
Sa ai o zi placuta!

| Andreiu68 a răspuns:

Stai chill, mie la 14 ani incepusa sa imi creasca si parca ma simteam mandru ca am, acuma am 18ani si m-am plictisit de parul pubial, de barba, trebuie sa te bierberesti si sus si jos odata la o saptamana si e cat de cat sâlos, lasa ca e mai bine sa nu ai, ai sa vezi mai tarziuca o sa devina enervant