| Faffy a întrebat:

Salut am o întrebare de la un coleg: el a tras o tigara si vrea sa stie ce i se poate întâmpla daca a fumat o tigara,eu nu am știut ce să-i zic ca nu fumez, voi stiti?

Răspuns Câştigător
| PpyuiCornelyaa a răspuns:

Daca nu fumează in general nu i se întâmplă nimic, pur și simplu prima oara s-ar putea sa tușească

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai nimic. Daca nu a patit nimic dupa prima tigara.

| MarianWLF a răspuns:

Nu pateste nimic, daca a incercat de curiozitate sper macar ca nu i-a placut.

| Violleta2022 a răspuns:

Pune-l sa-si intrebe parintii, ca aia stiu mai bine ce boli are copilul lor si daca il poate afecta 1 fum sau 10.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu pățesti nimic de la o țigară. Da nu mai continua

| Furnicuta000 a răspuns:

Sunt oameni care au fumat 20 ani si si-au "reparat complet" plamanii cand s-au lasat si voi va faceti griji pentru o tigara? Important e sa nu se mai repetr

| Tputpu35 a răspuns:

Fumatul nu este bun pentru sanatate, dauneaza, poti sa ii spui sa nu mai fumeze, si eventual sa se duca la un medic.

| User123666 a răspuns:

Nu ii se va intampla nimic, prima oara tusesete ori va avea ameteli