| anonim_4396 a întrebat:

am tras un fum de la o tigara electronica de la un prieten, e posibil sa-mi afecteze plamani sa-u patesc ceva, nu fumez am tras doar un fum sa vad cum e dar de fumat nu fumez.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Stai linistit, nu vei pati nimic, sunt doar niste aburi.

| Adrianetc a răspuns:

Nu patesti nimic laughing nu mai fi asa tensionat si in plus alea eletronice sunt mai "bio". sunt mai usoare decat alea normale.

| William a răspuns:

E bine ca nu te-ai electrocutat.

| CatzPopularity a răspuns:

Cu tigara electronica nu patesti absolut nimic. Ea imita o tigara adevarata, chiar scoate fum si are acelasi gust, dar nu afecteaza plamanii si respiratia nu miroase urat.

| Gangzbang a răspuns:

Nu,nu ai ce sa patesti, din cate stiu eu ce scoti pe gura din tigara electronica sunt numai aburi care nu-ti fac nici un rau plamanilor, nu-ti fie frica!
Si sa nu cumva sa te apuci de tigara adevarata, ca nu te mai lasi de ea!