| fetitarasfatata a întrebat:

poate ca multi au mai pus aceasta intrebare dar. vreau un raspuns...
ieri.am tras un fum cu prietena mea( ea a fumat toata tigara) daca as mai fuma o tigara ...la o evenuala radiografie s-ar vedea ceva?
multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Maya. a răspuns:

Nu.
Nu se observa. Dar daca vei mai trage un fum, doua, o tigara vor mai urma.
Vei continua cu asta.Si nu e vorba daca s-ar vedea la vreo radiografie. Tu vei avea de suferit.

Succes!

6 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai nu dar iti va iesi la analize si daca continui asa nu ai sa poti sa te mai lasi sad

| cosmin2221 a răspuns:

Daca ai fumat mult da dar daca ai fumat putin nuwinking

| soare a răspuns:

Pai nuh pnt ca daca fumezi mai putyn de trei tygary pe zi... nu esti fumator si daca vrei sa nu se vada bea laptehappycurata plamani

| chupachups1234 a răspuns:

Nu te apuca de fumat. sad Tu ai de pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am tras azi cu prietenele mele si mi-e o frica de mor vreau sa ma las

| fetitarasfatata explică:

Ms mult :*