| MillionDollarBaby a întrebat:

Salut, am o intrebare doar pentru cunoscatori, am parul pe picioare cat de cat mare si nu as vrea sa-l rad ci doar sa-l tund adica sa-l mai scurtez si ce ziceti daca as achizitiona o masina de tuns (am vazut la 25 lei) ar fi o idee buna? si m-ar mai ajuta si cu parul pubian, pana acum il tundeam cu foarfeca.

2 răspunsuri:
| Anemona2020 a răspuns:

Buna cum a spus si biancarap te poti face si pe picioare nu e nicio rusine.Te as sfatui ca parul pubian sa il iei cu benzi e dureros dar cred ca i sa iti creasca dupa mai mult timp si nu o sa mai ai deloc par acolo.Acum e un sfat poti face cum doresti tu.bafta

| biancarap a răspuns:

Atata timp cat barbatii se pot tunde zero in cap, cu masina de tuns, poti face asta si cu parul de pe picioarehappy