| Intrebarifictivef a întrebat:

Am o mica problema!
Am decis sa imi tund parul pubian. Am tuns tot ce am putut cu masina dar pe c*** ma prinde masina ( adica pe ciupeste si ma doare ) puteti sa imi spuneti alt mod cum sa imi tund parul de pe c***? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SparkleO a răspuns:

Cu bigul!

| Intrebarifictivef explică (pentru SparkleO):

Si nu ma tai? Adica e nasol pe acolo sa dau cu lama...

| SparkleO a răspuns:

Stai linistit, daca esti atent s nu apesi, treaba merge super usor!

| ciotori a răspuns:

E nasol sa tai acolo mai bine lasa, sau in cel mai usor mod foloseste foarfeca...