| SupCow a întrebat:

Salut am o intrebare
eu am o garderoba simpla sa ii zic asa
haine de toate culorile
cum ar trebui sa le asortez pentru ca la mare sa arat si eu, beton"
sunt o fire sa ii zicem prietenoasa inervanta uneori suparacioasa cand trebuie batausa cand e necesar iarna nu ma pune nime la pamant tongue
cam ce culori ar trebui sa folosesc la starea mea de spirit thinking

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Hmm. imi place intrebarea.
Daca esti slabuta, cerd ca toate culorile vii ti se potrivesc
A venit primavara asa ca poti merge la scoala, intr un tricou (orice culoare: roz, verde, mov, albastru, rosu, galben) cu inscriptie, cu animalute pe el din desene animate, cu mesaje. si hanorac si o geaca de piele sau un trench sport. Pantalonii skini de orice culoare, eu am rosii si albastri, ii combin in diferite moduri si fac senzatie cu ei, chiar sunt placuti ochiului. Blugii deschisi la culoare, si cei negrii poarta. Esti adolescenta, nu folosi culori inchise doar la ocazii speciale. Eu in adolescenta foloseam des negrul, si acum cand m am maturizat nu mi mai sta atat de bine cu culori tipatoare. Profitaq de coplarie si adolescenta... aa. si inca ceva, vine vremea tenisilor, si adidasilor. Muuulte perechi de tenisi, diferite culori, te vor scoate din orice impas.

http://2.bp.blogspot.com/......ONLINE.jpg

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei sa arati beton trebuie sa-ti pui niste ciment in cap.si niste apa. o sa fii foarte betoana.la cap.