| iReal96 a întrebat:

Salut am o intrebare.eu anul acesta am trecut clasa a8-a.adica din a-7 in a -8a.si nu stiu cum va fi clasa a-8a.cine cine ce materii noi se mai adauga sa-mi spuna.si cine a fost sau este in scoala 153 din giulesti sa-mi de-a un mesaj puphappy

Răspuns Câştigător
| EuEduard a răspuns:

E naspa clasa a 8-a deoarece dupa aceasta vine liceul si examene aiurea. eu sunt a X-a. apropo in clasa a 8-a faci Latina... Neah in rest ce sa iti spun depinde si de profesori.
Funda?

1 răspuns:
| Cineva231 a răspuns:

Pai latina.in restul nu mai stiulaughing