| co0by a întrebat:

Am o intrebare. in special pentru fete... Ce ar trebui sa fac pentru a cucerii o fata? Pe voi cum va cuceresc baietii? FUNDA. Desigur.

Răspuns Câştigător
| anitza2000 a răspuns:

Pai...in primul rand nu trebuie sa fi in "friend-zone", pe urma trebuie sa ii placa cum arati (chiar daca "interioriul conteaza", aspectul e si el important) si la majoritatea le place un tip haios, care sa le faca sa zambeasca happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am indragostit de un baiat doar vazandul... fara sal cunosc