| nighter a întrebat:

Am o intrebare in special pentru fete happy
Preferati ca baiatul sa se epileze pe picioare sau nu? De ce?
Mersi.

Răspuns Câştigător
| PoUfOuLeTe a răspuns:

Buna! Dupa cum ai observat parerile sunt impartite, iar tu daca vrei sau nu sa te epilezi trebuie sa o faci ca asa vrei tu nu ca asta spunem noi si ca sa iti raspund si la intrebare:epilat pe picioare pentru cathinking e altfel

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pai e bine si cu catva par dar nu o padure acolo si da decat cu par mai bine epilat pentru ca arata a aspect ingrijit. happy

| mimiwewem a răspuns:

Nu,nu te epila.Fi bărbat.

| fearlessss a răspuns:

Eu prefer sa se epileze.Mi se pare anormal cand vad diferite specii de,, maimute"'' pline de par.Ebo diferenta intre baiat si maimuta deci trebuie epilat.Mie parul pe picioare mi se pare ceva badaran

| MiculFaraon a răspuns:

Salut! La fete le plac ca respectivu sa aiba cat de cat par pe picioare ca daca ar fi epilat total seama a popo. Deci nu te epila! Sau in cel mai rau caz il poti scurta putin daca il ai prea mare dar nu il da pe tot jos. Bafta!

| Angie95 a răspuns:

Da eu asta prefer pentru ca arata ca se ingrijeste, ii pasa de cum arata. Nu sa arate ca o maimuta paroasa! laughing tongue

| AdelaAde7 a răspuns:

Asta e treaba fetelor, tu epileaza-te doar sub brat pentru ca arata scarbos daca nu e epilat. Daca te epilezi pe picioare o sa iti creasca mai repede si o sa ai mult de lucru, plus ca o sa iti creasca tepi si poate nu ai timp sau chef sa ii tai si vor arata foooarte naspa. In primul rand gandeste-te la cat o sa ai de lucru dupa si apoi la parerea fetelor, chiar daca nu conteaza... eu urasc baietii pensati foarte subtire :-&. Incetati cu chestiile de genul asta parul si astfel de chestii sunt specifice unui baiat/barbat si sunt optionale, trebuie sa faci ceea ce iti place tie... fetele te vor accepta si cu par pe picioarehee hee. Cheers!

| ZuZuLiNka a răspuns:

Nuuu...mie nu-mi place ca un baiat sa se epileze pe picioare, asa nu ar mai arata ca un baiat..fii asa cum esti ca fetele te vor indragi mai tare decit epilat.mie sigur nu imi place ca un baiat sa se epileze...mie imi place ca un baiat sa fie epilat sub brat..in rest nu