| Electro622 a întrebat:

Salut,am o intrebare legata de facebook...atunci cand intru in setari si vreau sa schimb numele de utilizator (cel care para la link-ul profilului) nu ma lasa, si presupun ca am atins o limita de schimbare happy Dar totusi nu exista o solutie pentru chestia asta? funda.

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Ba da. Şi eu am avut problema asta, dar există o soluţie:

https://www.youtube.com/watch?v=6__EzxTie08

Am făcut ca aici, doar că nu am mai putut adăuga altul, ci a rămas cu codul contului. (ex:profile.php/id=2323)

| Electro622 explică (pentru Furculingură):

Din cate am aflat, facebook a reparat bug-ul asta. Oricum, iti dau funda pentru ca ai incercat, si ar fi mers daca incercam mai demult laughing

2 răspunsuri:
| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Odata la 30 de zile poti schimba numele