| HoTSaucE a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au motoare/scutere. Vreau sa imi iau si eu pentru ca fac naveta si am nevoie de unul, insa voi cum v-ati convins parintii?laughing
Ai mei tot raman cu ideea ca toti motociclistii sunt donatori de organe...am 18 ani si in general sunt precaut, insa ei nu sunt e acord.Precizez ca vreau sa il iau din banii mei, ei nu contribuie cu absolut nimic! Eu voi plati echipament, scoala, benzina, asigurare, tot! Am niste bani stransi din lucru vreo 6 luni si as vrea un supermoto, mi se pare ideal prin oras.

Răspuns Câştigător
| Todoran_Cristian_1994 a răspuns:

Poi demonstreaza-le ca esti precaut adica mai precis pot sa aiba incredere in tine, fi atent ce zic increderea se castiga prin fapte, nu ezita sa le areti ca pot avea incredere in tine si ca esti precaut sau atent in ceea ce faci si inca ceva o vreme asculta-i Dumnezeieste si nu le mai spune de motor asta-i un fel de linguseala. Sper ca ti-am dat un sfat bun.