| Antonia_4783 a întrebat:

Am o intrebare cu pot sa sterg un updates de la yahoo ca am incercat da nu stiu cum se face... da raspunsul detaliat plzzz,,,,,,, FUNDAA! plzam nevoie urgent
mersi

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce update? Ai vrut sa treci de la versiunea BETA la versiunea FINALA? ->>>pentru YM 11. Adica intr-un cuvat l-ai instalat din nou?

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Te referi la sectiunea aia din yahoo de langa Messenger si langa care este Y! Updates. iar daca dai pe Y! Updates iti apar toate statusurile sau ce avatare si-au facut prietenii din lista? daca da, spune-mi stiu, cum poti face ca sa nu-ti mai apara in aceasta sectiune.