| Ramona7 a întrebat:

Salut, am o mare problema si credeti-ma ca in acest moment plang, catelul meu de o luna jumate am descoperit azi ca are parvoviroza, acum sta la veterinar in perfuzii pana luni cand ne va spune daca o sa-i reziste acestei boli cumplite sau daca va muri sad multi zic ca este prea mic sa-i reziste dar totusi chiar nu exista nimic sa-l salveze, il iubesc mult si daca ar muri cred ca m-as omora si eu cu el, va rog daca stiti ceva sa-mi spuneti crying

2 răspunsuri:
| melinda114 a răspuns:

Pai poti doar sa spri si sa te rogi pentru ca el iti spun eu daca Dumnezeu vrea sa traiasca o sa traiasa sa nu cobesti, sa gandesti pozitiv si ai sa vezi ca o sa fie bine.Si eu am avut un caine este fetita dar mama a dat-o. probleme am plans o gramada dupa ea dar sunt sigura ca o sa o mai vad.

| vlad20003 a răspuns:

25/100 sanse sa traiasca si 70/100 sa moara si 5/100 sanse sa te omori
Imi pare foarte rau pentru tine, si mie mi-a murit o pisica. (Stiu cum te simti sad )