| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu catelusa mea, Pufy..Azi,cand o mangaiam, am simtit ca are ca o galma pe piele..nu stiu ce sa fac, cred ca luni ma duc la veterinar sa vad ce are dar pana atunci, credeti ca stiti ce poate avea? Multumesc de ajutor!

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Te-ai uitat bine? Sigur era galma? Poate sa fie si o capusa in caz ca nu te-ai uitat si zici doar ce ai simtit. Daca e intr-adevar o galma trebuie sa mergi cu ea urgent la veterinar. Galma poate fi o tumoare sau doar poate fi o umflatura de la vreo intepatura de insecta. Cel mai bine mergi la veterinar si stai linistit/a.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Nu stiu daca e neaparat de veterinar... cine stie ce o avea. Poate s-a lovit undeva si s-a facut o galma?

| viotedy a răspuns:

Poate e o capusa. daca e neagra.

| Emilia1015 a răspuns:

Poate fi de la vaccin