| mihailovna a întrebat:

am o nelamurire. am facut un filmulet in windows live movie maker si nu pot sa il incarc pe youtube, imi zice ca trebuie sa il convertez in formatul wmw paremi-se. cum se face asta? va rog am nevoie urgent.

Răspuns Câştigător
| RazvanHDd a răspuns:

Click dreapta, deschide cu, alege program implicit si deschizi cu bs player sau winamp sau alt program... si pe urma o sa mearga sa il incarciwinking

| mihailovna explică (pentru RazvanHDd):

Am incercat si asa dar programele pe care le am eu nu il poate deschide. am incercat si prin aimp2, km player, gom player.nimic nu merge.

1 răspuns: