| Petrican a întrebat:

Salut, am o nelamurire, as putea sa aplic si sa dau probe in aceeasi vara atat pentru academia de politie din Bucuresti cat si pentru scoala de agenti de politie din Cluj? se suprapun examenele si probele? Multumesc

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu cred ca ai voie sa te inscrii la doua academii diferite in acelasi timp.

| AdmitereAcademiaDePolitie a răspuns:

Buna ziua. Probele nu se suprapun. Puteti depune doua dosare. Articolul urmator va va oferi informatii despre procesul de recrutare. Mult Succes!
https://www.academiadepolitie.com/......-a600.html