| spidy a întrebat:

Salut am o problema am un nokia e51 si nu mai merge tastatura ...ma gandesc ca o fi de le frig ca o fi inghetat dar ...astazi pe la 11 am scris un mesaj m-am dus pe afara si pe la 12-13 am primit un telefon? (mai mult)

1 răspuns:
| freehugs a răspuns:

Da, si eu a un Nokia E51 si mi se intampla cateodata, cand sunt apelata si incerc sa raspund, mi se blocheaza tastatura si mi se inchide. Dar la mine nu cred ca era de la frig, pentru ca patesc de mult timp asta. Du-te la cineva care se pricepe la telefoane si roaga-l sa iti desfaca tastaura sa vada care e problema, poate fi de la apa, sau de la multe zdruncinaturi.